Czyste Powietrze

ZAPROSZENIE NA WIECZORNICĘ

Marta Kanigowska DODANO: 2016-11-10 13:30:25

   

Ognisko Towarzystwa Przejaciół Dzieci  w Nowym Warpnie 

                                          zaprasza na

                                        WIECZORNICĘ

                  poświęconą pamięci patronki Ogniska 

                             pani Honoraty Groberskiej,

        które odbędzie się w dniu 24 listopada 2016 roku

                      o godzinie 15.00 w Ognisku TPD 

                przy ul. Kościuszki 3 w Nowym Warpnie.

 

                            Serdecznie zapraszamy

czytaj więcej →

Zaproszenie dla Seniorów

Marta Kanigowska DODANO: 2016-11-08 09:37:35

Szanowni Seniorzy, mieszkańcy Powiatu Polickiego,

Ogólnopolski Dzień Seniora to doskonała okazja do wspólnego spotkania i świętowania tego szczególnego dnia. Z tej okazji Powiat Policki zaprasza Państwa na spektakl niespodziankę w wykonaniu aktorów Teatru Polskiego w Szczecinie, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach, w dniu 20 listopada 2016 r. (niedziela) o godzinie 16:00.

Na Szacownych Gości oprócz życzeń oraz występu artystów czekać będzie również poczęstunek.

Osoby chętne prosimy o kontakt z Wydziałem Spraw Społecznych i Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Policach pod numerem telefonu 91 43 28 143. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 17 listopada 2016 r.

czytaj więcej →

Dzień Otwarty Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Policach

Marta Kanigowska DODANO: 2016-11-08 09:32:59

 

Serdecznie zapraszamy na Dzień otwarty w Poradni Psychologicznej w Policach. W programie bezpłatne porady i konsultacje ze specjalistami. Szczegóły w załączeniu.

czytaj więcej →

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie dla NGO!

Marta Kanigowska DODANO: 2016-11-04 09:43:18

Powiat Policki oraz Gmina Police serdecznie zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych posiadających siedzibę na terenie Powiatu Polickiego na bezpłatne szkolenie w zakresie zmian w regulacjach prawnych dotyczących współpracy finansowej jednostek samorządu terytorialnego z organizacjami pozarządowymi (m.in. nowe wzory ofert, umów i sprawozdań realizacji zadania publicznego w ramach przeprowadzonych otwartych konkursów ofert oraz uproszczone wzory ofert i umów dla trybu bezkonkursowego, tzw. „małych grantów”).

Szkolenie odbędzie się 19 listopada 2016 r. (sobota) w godz. od 10:00 do 14:30 w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach przy ul. Szkolnej 2.

czytaj więcej →

Inwentaryzacja dzików na terenie Nadleśnictwa Trzebież

Marta Kanigowska DODANO: 2016-10-20 13:04:17

 W związku ze wzrastającym zagrożeniem rozprzestrzenienia się wirusa Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF) przeprowadzona będzie inwentaryzacja dzików na terenie całego kraju.

       Nadleśnictwo Trzebież informuje, że Minister Środowiska, w związku ze wzrastającym zagrożeniem rozprzestrzenienia się wirusa Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF) w swoim wystąpieniu w Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej w dniu 23.09.br., zarządził ogólnokrajową inwentaryzację dzików, której celem jest oszacowanie ich liczebności na terenach wszystkich obwodów łowieckich.

       W oparciu o powyższe Dyrektor Generalny Lasów Państwowych Decyzją Nr 498 z dnia 29.09.br. w sprawie przeprowadzenia inwentaryzacji dzików w obwodach łowieckich dzierżawionych i wyłączonych z wydzierżawienia zobowiązał dyrektorów regionalnych dyrekcji LP do realizacji tego przedsięwzięcia we wszystkich nadleśnictwach.

W związku z tym Nadleśnictwo Trzebież, w porozumieniu z Polskim Związkiem Łowieckim i z udziałem wszystkich zainteresowanych instytucji, organizacji i różnych środowisk zawodowych,przeprowadzą w dniach 22 – 23 października br. w ramach inwentaryzacji ocenę stanuilościowego i zdrowotnego dzików.

czytaj więcej →

Informacja

Krystian Lamparski DODANO: 2016-10-20 08:37:48

Informujemy, że w dniu 31 października 2016 r. (poniedziałek) Urząd Gminy w Nowym Warpnie będzie nieczynny. Dnia 22 października 2016 r. (sobota) Urząd Gminy w Nowym Warpnie będzie czynny za dzień 31.10.2016 r.

Za utrudnienia przepraszamy

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna