Czyste Powietrze

Uwaga Mieszkańcy Gminy Nowe Warpno!

Krystian Lamparski DODANO: 2017-05-15 14:43:04

W dniu 16.05.2017 r. o godz. 10:00 zostanie przeprowadzony trening uruchamiania i pracy syren alarmowych na terenie Gminy Nowe Warpno na okres trzech minut.

czytaj więcej →

Kolejny dyżur Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich

Marta Kanigowska DODANO: 2017-05-15 10:17:22

W ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Urzędzie Gminy w Nowym Warpnie odbywają się dyżury konsultanta, podczas których udzielane są szczegółowe informacje związane z pozyskiwaniem i rozliczaniem środków UE.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kolejne konsultacje, które odbędą się w Urzędzie Gminy w Nowym Warpnie przy Placu Zwycięstwa 1, na parterze urzędu (sala posiedzeń), w godzinach od 12:00 - 15:00, w następujących terminach:

  • 23 maja 2017 r.
  • 28 sierpnia 2017 r.
  • 24 października 2017 r.
czytaj więcej →

Ogólnopolski Zlot Rowerowy „Poznaj swój kraj”

Marta Kanigowska DODANO: 2017-05-10 10:06:17

W sobotę 29 kwietnia br. odbył się Ogólnopolski Zlot Rowerowy. Uczestnicy zlotu przybyli do Nowego Warpna nie tylko z terenu powiatu i województwa, ale również ze Skierniewic, Gorzowa, Zielonej Góry, Poznania i Wolsztyna. W zlocie uczestniczyło 71 osób reprezentujących kluby rowerowe m.in. takie jak: Koło Osiedlowe „Jantarowe Szlaki” ze Szczecina, „Sobotoaktywni” z Goleniowa, „Białostroń” z Bani, „88” ze Szczecina, „Roweria” z Koszalina, oraz „Neptun” ze Szczecina.
 

czytaj więcej →

Ratownicy wodni

Krystian Lamparski DODANO: 2017-04-28 08:53:22

Gmina Nowe Warpno zatrudni 2 ratowników wodnych

 

Miejsce wyznaczone do kąpieli: Plaża Miejska w Nowym Warpnie (rejon ul. Kościuszki) w okresie od 01.07.2017 r. do 31.08.2017 r.
Gmina zapewnia zakwaterowanie dla osób zamiejscowych.

Ratownik WOPR - wymagania niezbędne:

  • wiek: ukończone 18 lat
  • umiejętność pracy w zespole
  • posiadanie stopnia ratownika WOPR
  • ważna legitymacja członka WOPR na dany rok kalendarzowy z poświadczeniem lekarskim o zdolności do pracy w charakterze ratownika;
  • posiadanie zaświadczenia o ukończeniu kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy (KPP) i uzyskanym tytułem ratownika

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. (91) 312 96 60

Oferty należy składać do dnia 18.05.2017 r.

 

Nowe Warpno, dn. 28.04.2017 r.

Burmistrz Nowego Warpna
Władysław Kiraga

czytaj więcej →

Mecze Akademii Piłkarskiej Nowe Warpno z LZS Przybiernów.

Krystian Lamparski DODANO: 2017-04-24 09:47:27

W dniu 22.04.2017 r. na boisku "ORLIK" w Podgrodziu odbył się mecz sparingowy pomiędzy Akademią Piłkarską Nowe Warpno i LZS Przybiernów. Akademia rozegrała dwa mecze z drużynami gości w grupach starszej i młodszej. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci jak i dorosłych. Liczna grupa kibiców na czele z Burmistrzem Nowego Warpna - Władysławem Kiragą, wspierała dopingiem uczestników motywując do zaciętej walki. Emocji nie brakowało. W ostatecznej rozgrywce górą okazali się popopieczni Akademii Piłkarskiej Nowe Warpno. Po końcowym gwizdku drużyny otrzymały pamiątkowe medale oraz monety okolicznościowe z Nowego Warpna. Wizyta zakończyła się w przyjacielskiej i serdecznej atmosferze na wspólnym poczęstunku oraz ognisku.

czytaj więcej →

Pracodawca Roku Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego

Krystian Lamparski DODANO: 2017-04-19 15:10:29

 

Szanowni Pracodawcy,

Szczeciński rynek pracy w ostatnich latach silnie ewoluował, na co wpływ miały lokalne inwestycje zagraniczne, ujemna demografia, a także odpływ specjalistów za granicę i do innych ośrodków miejskich. W regionie zaczęło brakować nie tylko specjalistów i rzemieślników, ale również pracowników biurowych, produkcyjnych i fizycznych. W rezultacie, zarządzanie zasobami ludzkimi, a zwłaszcza rekrutacja, utrzymanie i rozwój kadr, stały się dziś głównymi bolączkami pracodawców, którzy coraz mocniej konkurują ze sobą walcząc o wartościowych pracowników.

Szukając rozwiązania dla tych problemów, Północna Izba Gospodarcza, Polska Fundacja Przedsiębiorczości wraz ze współorganizatorem Gminą Miastem Szczecin podjęła działania zaradcze w formie organizowanego po raz pierwszy plebiscytu na Pracodawcę Roku. Celem konkursu jest promowanie Metropolii Szczecińskiej jako regionu oferującego miejsca pracy w konkretnych przedsiębiorstwach, gwarantujących pracownikom sukces zawodowy i rozwój kariery.

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna