Gala Sołtysa w Przelewicach

Krystian Lamparski DODANO: 2022-05-20 09:36:58

Dnia 16 maja 2022 roku w Ogrodach Przelewice - Zachodniopomorskim Centrum Kultury Obszarów Wiejskich i Edukacji Ekologicznej odbyła się "Gala Sołtysa", podczas której rozstrzygnięto konkurs "Sołtys Roku 2022".

Z rąk Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierta Geblewicza wyróżnienie otrzymał Tomasz Andrzejewski - Sołtys Brzózek.

Serdecznie gratulujemy!

czytaj więcej →

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

Krystian Lamparski DODANO: 2022-05-11 15:13:43
W dniu 11.05.2022 r. w Urzędzie Gminy w Nowym Warpnie odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Odznaczenia, Państwu Zofii i Romanowi Krajewskim w imieniu Prezydenta RP wręczył burmistrz Nowego Warpna Jarosław Burba.

Życzymy dostojnym jubilatom dużo zdrowia, szczęścia i miłości. Niechaj ich historia wspólnego życia pisze kolejne piękne karty i niech zawsze będą obok Ci którzy będą wsparciem.

czytaj więcej →

Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Warpnie

Krystian Lamparski DODANO: 2022-05-10 14:32:46

Informujemy, Burmistrz Nowego Warpna ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Warpnie,
z siedzibą w Nowym Warpnie, przy Placu Zwycięstwa 6, 72-022 Nowe Warpno.

Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce (Dz. U. z 2021 r. poz. 1449).

Pełna treść ogłoszenia dostępna w BIP Urzędu Gminy: https://bip.nowewarpno.pl/dokumenty/7384

czytaj więcej →

5-lecie Hufca Police ZHP

Krystian Lamparski DODANO: 2022-05-09 10:58:33
Hufiec ZHP Police istnieje już pięć lat. Jest to terytorialna wspólnota obejmująca cały powiat policki, stanowiąca część Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP. Z okazji tego jubileuszu 7 maja 2022 w Tanowie odbył się uroczysty apel i urodzinowa gra terenowa, w której Nowowarpieński Szczep ZHP „Warpienisko” zdobył pierwsze miejsce. W obchodach wzięli udział również burmistrz Nowego Warpna Jarosław Burba, przedstawiciele Nadleśnictwa Trzebież, sołectwa Tanowo, gminy Police i powiatu polickiego.

Hufiec Police ZHP jest na terenie powiatu jedną z największych organizacji pozarządowych. Przynależy do niego około 150 osób: zuchów, harcerzy, instruktorów i starszyzny harcerskiej. Gromady zuchowe i drużyny harcerskie, starszoharcerskie oraz wędrownicze zrzeszają dzieci i młodzież w wieku od 6 do 18 r. ż. Działają w Nowym Warpnie i Tanowie. Pracę drużyn organizuje i wspiera grono wychowawców - instruktorów i instruktorek. Wszyscy są wolontariuszami.

Gromady i drużyny pracują według przygotowanego na początku roku szkolnego planu pracy. Zbiórki są dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci, które w zabawie i wspólnej pracy poznają swoje mocne strony, uczą się działania w zespole i nabywają zróżnicowane kompetencje. Harcerskie życie to również biwaki i obozy, będące niezapomnianymi przygodami. Członkowie ZHP podejmują również liczne działania na rzecz społeczności. Dbają także o zachowanie dziedzictwa kulturowego i pamięci historycznej. Harcerstwo realizuje swoją metodę wychowawczą przede wszystkim poprzez służbę.

Gratulujemy naszym zuchom i harcerzom i życzymy im wielu dobrych przygód na harcerskiej drodze.

Pełna relacja na fb Harcerze z Nowego Warpna - ZHP - https://www.facebook.com/harcerzeNoweWarpno/posts/3149380785299480

czytaj więcej →

Dzień Strażaka 2022

Krystian Lamparski DODANO: 2022-05-04 09:25:55

fot. OSP Nowe Warpno

 

Druhny i Druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Nowe Warpno,

 

w dniu Waszego święta przyjmijcie najserdeczniejsze podziękowania i życzenia.

Podziękowania za pomoc jaką niesiecie mieszkańcom naszej gminy w bardzo wielu różnorodnych sytuacjach. Za Waszą dyspozycyjność i ciągłą gotowość do działania, poczucie bezpieczeństwa, które jest tak ważne dla każdego z nas.

Życzę Wam wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym. Aby służba była bezpieczna, a podejmowane działania zawsze kończyły się pełnym sukcesem. Życzę dużo zdrowia i spełnienia marzeń.

 

Burmistrz Nowego Warpna
Jarosław Burba

czytaj więcej →

Informacja

Krystian Lamparski DODANO: 2022-04-29 15:21:17

Informujemy, że w dniu 02.05.2022 r. (poniedziałek) Urząd Gminy w Nowym Warpnie nie przyjmuje interesantów.

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna