Dzień Kobiet

Krystian Lamparski DODANO: 2021-03-08 09:11:14

Dzień Kobiet

Wszystkim Paniom składam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i otaczającej miłości. Miejcie odwagę w marzeniach, siłę i determinację do ich spełnienia. Każdy dzień niech będzie pełen radości, a piękny uśmiech niech zawsze gości.

Jarosław Burba
Burmistrz Nowego Warpna

czytaj więcej →

Szkolenia

Kamila Harnatkiewicz DODANO: 2021-03-03 11:08:57

Bezpłatne szkolenie on-line OWES Szczecin
„Rozwój potencjału osobistego i organizacji”

Chcesz przyjrzeć się sobie, organizacji, w której działasz oraz swojej miejscowości z perspektywy wyzwań współczesności? Szukasz innowacyjnych i niskonakładowych sposobów na rozwój: osobisty, swojej organizacji, swojej miejscowości. Chcesz odkryć nowe formy przedsiębiorczości społecznej i opracować pomysły na rozwój: osobisty, swojej organizacji, swojej miejscowości.

Jeśli TAK – nasze szkolenie jest właśnie dla CIEBIE!

W programie:

– Co to jest rozwój? Kapitały rozwojowe, bariery rozwoju (m.in. JA i moja organizacja wobec wyzwań współczesności, marketing organizacji i osoby, innowacyjne formy działania organizacji, specjalizacja organizacji, wsie/miasta i parki tematyczne, organizacja ucząca się)

– Liderzy (m.in. profil lidera, zarządzanie zmianą, zarządzanie sobą w procesie zmiany)

– Organizacja (m.in. metafory organizacji i wyobraźnia organizacyjna, zmiana przez gry i zabawy, zasoby mało oczywiste i ich twórcza eksploatacja)

– W stronę różnych form przedsiębiorczości (m.in.  nowa turystyka, przedsiębiorczość i zabawa, przedsiębiorczość w kulturze i edukacji, przedsiębiorstwo społeczne, jak miejsce rozwoju osobistego, innowacyjne formy wspierania przedsiębiorczości, wykorzystywanie sieci współpracy w rozwoju osobistym i w rozwoju przedsiębiorczości społecznej, zarządzanie ryzykiem, nieoczywiste formy promocji i marketingu).

Dla kogo: szkolenie przeznaczone dla przedstawicielek/i stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych z regionu szczecińskiego (powiaty: goleniowski, gryficki, kamieński, policki, M.Szczecin, M.Świnoujście) prowadzących lub planujących uruchomić odpłatną działalność pożytku publicznego bądź działalność gospodarczą.

W II kwartale 2021 r. planujemy osobne szkolenie dla przedstawicielek/i kół gospodyń wiejskich.

 O prowadzącym:

dr Wacław Idziak – specjalista z zakresu innowacji społecznych. Praktyk innowacyjnych form działania organizacji i ich specjalizacji, a także wsi, miast i parków o sprofilowanej tematyce.

 Od wielu lat prowadzi eksperyment badawczy związany z tworzeniem wiosek tematycznych (np. wioska Hobbitów w Sierakowie czy Wioska Kwiatowa w Żalnie) i przygotowaniem ośrodków rozwoju lokalnego. Autor i współautor wielu projektów rozwoju lokalnego

czytaj więcej →

Bezpłatny dostęp do ebooków i audiobooków dzięki Legimi

Krystian Lamparski DODANO: 2021-03-02 14:53:32
60 000 ebooków i audiobooków bez limitu dla czytelników dzięki współpracy bibliotek z zachodniopomorskiego

Gminna Biblioteka Publiczna w Nowym Warpnie dołączyła do Konsorcjum Zachodniopomorskiego. Już od 1 marca 2021 r. wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie Czytelnicy posiadający aktywną kartę w naszej Bibliotece mogą czytać i słuchać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku za darmo. Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi.

Jak korzystać?

Po uzyskaniu kodu w Bibliotece należy aktywować go na stronie https://www.legimi.pl/zachodniopomorskie/, a następnie zarejestrować konto lub zalogować się jeśli już je posiadamy. Wybrane książki pobrać można bezpośrednio w aplikacji Legimi zainstalowanej na wybranym urządzeniu. Aplikacja Legimi dostępna jest zarówno na smartfony jak i wiele czytników.

czytaj więcej →

DARMOWE SZCZEPIENIA PRZECIW GRYPIE

Kamila Harnatkiewicz DODANO: 2021-02-22 13:41:15

Punkt szczepień przeciw COVID-19 w Nowym Warpnie zaoferował bezpłatne szczepienie przeciw grypie 15 osób w wieku 60+,

w terminie 25 luty 2021.

 

Osoby zainteresowane szczepieniem przeciw grypie, muszą mieć ukończony 60 lat, nie mogą być szczepione przeciw COVID -19

lub od daty drugiej dawki minęły 2 tygodnie.
 

Zgłoszenia na szczepienie przyjmowane są pod numerem

telefonu 91 3129 660 od poniedziałku do piątku

w godzinach od 8.00 do 15.00

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna