Umowa na odbiór odpadów komunalnych podpisana

Krystian Lamparski DODANO: 2019-01-09 13:34:49
Informujemy, że w wyniku rozstrzygniętego przetargu nieograniczonego na usługę odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z obszaru Gminy Nowe Warpno w roku 2019, Burmistrz Nowego Warpna w dniu 28.12.2018 r. podpisał umowę z firmą TOM POL ze Szczecina. Jest to ten sam operator, który dotychczas realizował odbiór odpadów.

Wartość umowy przy założeniu odbioru odpadów biodegradowalnych w ilości 200 ton i zmieszanych w ilości 300 ton - wyniosła 298 080,00 zł brutto.

Harmonogram odbioru odpadów został udostępniony na stronach:

oraz można go odebrać w wersji papierowej w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Nowym Warpnie.

czytaj więcej →

Z Nowym Rokiem...

Krystian Lamparski DODANO: 2019-01-08 17:54:56

Szanowni Państwo,

Jedną z pewnych rzeczy jakie są jest upływ czasu. Mamy już 2019 rok. Pragnę jeszcze raz złożyć Wszystkim Mieszkańcom Gminy najserdeczniejsze życzenia aby ten rok był lepszy. Aby spełniły się wszystkie życzenia składane w okresie świątecznym i noworocznym, zarówno te, które Państwo składaliście jak i te, które otrzymaliście. Życzę przede wszystkim zdrowia.

Nowy rok to także nowe postanowienia, nowe nadzieje, nowa energia do pracy i osiągania celów. Również przed nami, jako administracją samorządową stoi wiele spraw do dokończenia oraz podjęcia. Jesteśmy winni Państwu bieżącą informację na temat tego, co się dzieje na terenie gminy. W tym celu zamierzamy położyć większy nacisk na politykę informacyjną poprzez nośniki elektroniczne z wykorzystaniem strony gminy Nowe Warpno i facebooka. Ponadto od miesiąca marca 2019 r. będzie wydawana w systemie kwartalnym w wersji papierowej darmowa gazetka gminna, która będzie również dostępna w formacie PDF na stronie gminy.

 

Burmistrz Nowego Warpna
Jarosław Burba

czytaj więcej →

Informacja

Krystian Lamparski DODANO: 2018-12-28 11:32:03

Informujemy, że w dniu 31.12.2018 r. (poniedziałek), Urząd Gminy w Nowym Warpnie będzie czynny do godz. 12:00.

Za utrudnienia przepraszamy

czytaj więcej →

Spotkanie Wigilijne w Brzózkach

Marta Kanigowska DODANO: 2018-12-17 11:58:40

W dniu 13 grudnia br. w świetlicy sołeckiej w Brzózkach odbyło się spotkanie wigilijne. Na spotkanie przybyli emeryci i renciści zaproszeni przez Burmistrza Nowego Warpna Jarosława Burba. Uroczystą kolację rozpoczął Burmistrz wspólnie z proboszczem Parafii Wniebowzięcia NMP w Nowym Warpnie ks. Karolem Wilczyńskim, życząc zebranym spokojnych i rodzinnych świąt. 

Kolacji wigilijnej towarzyszyły występy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Nowym Warpnie. Wieczór wigilijny przebiegał w ciepłej i świątecznej atmosferze. Na stołach zagościły tradycyjne wigilijne potrawy jak pierogi z kapustą i grzybami, barszcz czerwony z uszkami, ryba i ciasto.

Spotkanie przebiegło w miłej i podniosłej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia.

czytaj więcej →

Jarmark Bożonarodzeniowy 2018

Marta Kanigowska DODANO: 2018-12-12 12:40:34

W dniu 7 grudnia na placu przy Ratuszu w Nowym Warpnie odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany przez „Nowowarpieński Uniwersytet Trzeciego Wieku” w Nowym Warpnie.
Mieszkańców wspólnie przywitali Burmistrz Nowego Warpna Jarosław Burba i Starosta Policki Andrzej Bednarek.

czytaj więcej →

Nadanie Szczepowi ZHP Nowe Warpno - imienia Piłsudczyków

Marta Kanigowska DODANO: 2018-12-10 13:00:04


5 grudnia br. obchodziliśmy 151 rocznicę urodzin Marszałka Piłsudskiego. Przy pl. Szarych Szeregów w Szczecine harcerze z 12 Nowowarpnieńskiego Szczepu - Warpienisko oraz dwóch członków Związku Piłsudczyków RP Okręg Szczecin - Burmistrz Nowego Warpna Jarosław Burba oraz Władysław Kiraga oddali hołd i złożyli kwiaty przy jego pomniku.

O godz. 11:00 na szkolnym korytarzu w Szkole Podstawowej w Nowym Warpnie odbył się uroczysty apel upamiętniający Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz poświęcenie sztandaru i nadanie 12 Szczepowi ZHP Nowe Warpno - imienia Piłsudczyków.

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna