Europejski Tydzień Szczepień

Marta Kanigowska DODANO: 2018-04-25 10:35:53

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Policach uprzejmie informuje, że w dniach od 23 do 29 kwietnia 2018 r. obchodzimy Europejski Tydzień Szczepień pod hasłem "Zapobiegaj. Chroń. Zaszczep". 

Jest to inicjatywa Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), realizowana i koordynowana 
na poziomie lokalnym przez poszczególne państwa, a także przez organizacje międzynarodowe i pozarządowe oraz inne podmioty działające w obszarze ochrony zdrowia. Celem Tygodnia Szczepień w Polsce jest podkreślanie roli szczepień – powszechnych i indywidualnych – poprzez:

 

czytaj więcej →

Informacja

Krystian Lamparski DODANO: 2018-04-24 14:22:43

Informujemy, że w dniach 02.05.2018 r. oraz 04.05.2018 r. Urząd Gminy w Nowym Warpnie będzIe nieczynny.

Za utrudnienia przepraszamy

czytaj więcej →

Zapraszamy do udziału w konkursie „Powiat policki limerykiem pisany”

Marta Kanigowska DODANO: 2018-04-16 08:34:57

Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo zaprasza mieszkańców Powiatu Polickiego, chcących spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich, żartobliwych wierszyków, do udziału w konkursie literackim "Powiat policki limerykiem pisany".

Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zwieńczeniem konkursu będzie wydanie książeczki z nadesłanymi limerykami. Najlepsze prace będą też drukowane w lokalnej prasie.

czytaj więcej →

Uniwersytet III Wieku - Konferencja

Marta Kanigowska DODANO: 2018-04-09 11:29:32

W piątek 06 kwietnia br. w Urzędzie Gminy w Nowym Warpnie o godz. 15:00 odbyła się konferencja w sprawie utworzenia projektu Uniwersytetu III Wieku w Nowym Warpnie.

Celem spotkania była promocja projektu pt.: Humanistyczny Senior w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą "Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku" realizowany we współpracy z Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło Terenowe w Nowym Warpnie.

czytaj więcej →

Trening uruchomienia systemu powszechnego ostrzegania

Marta Kanigowska DODANO: 2018-04-09 10:20:01

We wtorek tj. 10 kwietnia br. o godzinie 8:41,  w ramach sprawdzenia działania systemu alarmowego na terenie powiatu polickiego zostaną uruchomione syreny alarmowe na czas jednej minuty.

czytaj więcej →

X edycja konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”

Marta Kanigowska DODANO: 2018-04-05 08:33:57

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła jubileuszową X edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO. Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

 

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna