Praca

Krystian Lamparski DODANO: 2018-12-04 14:46:29

Dyrektor Przedszkola "Złota Rybka" w Nowym Warpnie zatrudni od stycznia osobę ze średnim wykształceniem na stanowisku intendent przedszkola w wymiarze 1/2 etatu. Podania proszę składać w sekretariacie przedszkola do dnia 20 grudnia 2018 r.

czytaj więcej →

Obchody Święta Niepodległości w Nowym Warpnie

Marta Kanigowska DODANO: 2018-11-20 11:35:05

11 listopada to dla każdego Polaka ważna data - symbol miłości Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. Patriotyczne święto skłania nas do refleksji nad wartością wolności i niepodległości stanowiącymi istotny składnik narodowej tożsamości. Dla upamiętnienia tej ważnej 100.rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w dniu 11 listopada w Świetlicy Wiejskiej w Brzózkach odbyło się uroczyste spotkanie. Podczas uroczystości nie zabrakło wierszy i pieśni patriotycznych oraz informacji historycznych, przekazanych poprzez grę młodych aktorów. Wszystko po to, aby wszczepić w młode serca uczucia do własnego kraju i przedstawić tragiczne losy naszej ojczyzny i trudną drogę do odzyskania wolności.

czytaj więcej →

100 drzew na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości

Marta Kanigowska DODANO: 2018-11-07 10:17:47

"100 drzew na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości" to inicjatywa Powiatu Polickiego realizowana na terenie Gmin Dobra, Nowe Warpno, Kołbaskowo i Police. Szlachetne rodzime gatunki drzew tj. graby i buki utworzą aleje upamiętniające ten szczególny dla polskiego narodu jubileusz.

Każda z alejek wyposażona została w tablice informacyjno-edukacyjne o treściach przyrodniczo-historycznych. Oprócz opisu botanicznego oraz symboliki drzewa wprowadzanego gatunku, umieszczone zostało również kalendarium wydarzeń historycznych minionego 100-lecia.

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna