Uroczyste odsłonięcie pomnika Hansa Hartiga

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-06-25 15:21:38

W sobotę 22 czerwca mieszkańcy Nowego Warpno jak i zaproszeni goście wspólnie zebrali się na placu przy ratuszu miejskim aby celebrować niezwykłe wydarzenie o wymiarze kulturalnym oraz społecznym.

W godzinach popołudniowych odbyło się uroczyste odsłonięcie pomnika Hansa Hartiga, znanego malarza pejzażysty i grafika, który Nowe Warpno uczynił swoją „małą ojczyzną”.

czytaj więcej →

Rekrutacja S/Y Nowe Warpno Sharki w The Tall Ship

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-06-14 14:41:46

 

Informacja dla osób, które zakwalifikowały sie do udziału w rejsie!

Do każdej osoby, która popłynie została wysłana informacja, o wynikach rekrutacji

I etap -uczestnicy przyjeżdzają do Nowego Warpna 29.06.2013r. ok godz. 14.00 we własnym zakresie !!!!

Ważne-

 zaświadczenie od lekarza, oryginał polisy wykupionej od nw i polisę ubezpieczeniowa na kraje UE ( turystyczną), prosze przesłać na sharki@nowewarpno.pl,

Oryginały proszę zabrać ze sobą do Nowego Warpna 29.06.2013 r.,

Z uczestnikami kolejnych etapów, będziemy kontaktować sie w terminie późniejszym

S/Y Nowe Warpno Sharki w The Tall Ship’s Races 2013
Jacht Nowe Warpno Sharki wyrusza na prestiżowe regaty The Tall Ship’s Races 2013 z załogą rekrutowaną przez Burmistrza Nowego Warpna spośród młodzieży w wieku 17-25 lat !!!
Młodzież weźmie udział w konkursie organizowanym przez Gminę i będzie musiała wykazać się wiedzą o Nowym Warpnie i okolicy.
Jeśli więc jesteś w wieku pomiędzy 17 a 25 lat i nie masz wakacyjnych planów dołącz do nas. Odpowiedz na pytania(które dostepne są tytaj, po kliknięciu)   i weź udział w losowaniu miejsc na pokładzie pięknego jachtu wyprawowego podczas tegorocznych The Tall Ship’s Races.

czytaj więcej →

"Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"

Krystian Lamparski DODANO: 2013-06-11 08:17:27

 

 Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Dobre Gminy” wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla małych projektów,tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

 

 

czytaj więcej →

Obchody Dnia Dziecka w Warnołęce

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-06-04 14:47:21

Tegoroczne obchody Dnia Dziecka odbyły się na terenie zielonym przy Świetlicy w Warnołęce w sobotę 1 czerwca. Impreza rozpoczęła się w samo południe, na którą zjechały dzieci z Nowego Warpna i okolic. Na przybyłych czekało mnóstwo atrakcji, m.in. dmuchane zamki, zjeżdżalnie, trampolina a nawet byk rodeo, którego można było bezpiecznie „ujeżdżać” pod okiem instruktora.  

czytaj więcej →

Warsztaty języka niemieckiego "Deutsch Wagen Tour"

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-05-29 14:47:09

We wtorek 21 maja w Szkole Podstawowej w Nowym Warpnie odbyło się niecodzienne spotkanie. Uczniowie naszej szkoły gościli Justynę Wichłacz – rektora Deutsch Wagen Tour z Poznania. W ramach ogólnopolskiego projektu Deutsch Wagen Tour rektorzy prezentują nowatorskie rozwiązania związane z nauką języka niemieckiego i w ciekawy sposób przekazują informację o Niemczech, poprzez gry, zabawy i konkursy.

czytaj więcej →

Turniej Piłki Nożnej "Mini Mundial" 2013

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-05-27 15:48:27

Eliminacje gminne turnieju piłkarskiego Mini Mundial 2013 już za nami! W niedzielę 26 maja emocje sięgały zenitu podczas sportowych zmagań młodych piłkarzy z Nowego Warpna, Polic i Szczecina.
Do Brzózek przybyło 12 kadr z ośmiu szkół. Każda drużyna składała się z 10 zawodników – chłopców i dziewczynek. Rozgrywki miały miejsce w dwóch kategoriach wiekowych – klasy III-IV oraz V-VI. Spośród wszystkich drużyn wyłoniono dwóch finalistów z każdej kategorii, którzy pojadą na wielki finał Mini Mundialu do Szczecina w sobotę 8 czerwca.

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna