"Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"

Krystian Lamparski DODANO: 2013-06-11 08:17:27

 

 Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Dobre Gminy” wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla małych projektów,tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

 

 

czytaj więcej →

Obchody Dnia Dziecka w Warnołęce

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-06-04 14:47:21

Tegoroczne obchody Dnia Dziecka odbyły się na terenie zielonym przy Świetlicy w Warnołęce w sobotę 1 czerwca. Impreza rozpoczęła się w samo południe, na którą zjechały dzieci z Nowego Warpna i okolic. Na przybyłych czekało mnóstwo atrakcji, m.in. dmuchane zamki, zjeżdżalnie, trampolina a nawet byk rodeo, którego można było bezpiecznie „ujeżdżać” pod okiem instruktora.  

czytaj więcej →

Warsztaty języka niemieckiego "Deutsch Wagen Tour"

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-05-29 14:47:09

We wtorek 21 maja w Szkole Podstawowej w Nowym Warpnie odbyło się niecodzienne spotkanie. Uczniowie naszej szkoły gościli Justynę Wichłacz – rektora Deutsch Wagen Tour z Poznania. W ramach ogólnopolskiego projektu Deutsch Wagen Tour rektorzy prezentują nowatorskie rozwiązania związane z nauką języka niemieckiego i w ciekawy sposób przekazują informację o Niemczech, poprzez gry, zabawy i konkursy.

czytaj więcej →

Turniej Piłki Nożnej "Mini Mundial" 2013

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-05-27 15:48:27

Eliminacje gminne turnieju piłkarskiego Mini Mundial 2013 już za nami! W niedzielę 26 maja emocje sięgały zenitu podczas sportowych zmagań młodych piłkarzy z Nowego Warpna, Polic i Szczecina.
Do Brzózek przybyło 12 kadr z ośmiu szkół. Każda drużyna składała się z 10 zawodników – chłopców i dziewczynek. Rozgrywki miały miejsce w dwóch kategoriach wiekowych – klasy III-IV oraz V-VI. Spośród wszystkich drużyn wyłoniono dwóch finalistów z każdej kategorii, którzy pojadą na wielki finał Mini Mundialu do Szczecina w sobotę 8 czerwca.

czytaj więcej →

Finałowy Koncert "Muzyka płynąca nad wodami"

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-05-27 12:12:11

W sobotę 25 maja finałowym koncertem „Muzyka płynąca nad wodami” zakończył się drugi już międzynarodowy maraton muzyczny Nowego Warpna „Tak brzmi Nowe Warpno”.

Podczas majowych koncertów niewątpliwie poruszyły nas znakomite występy w wykonaniu solistów i zespołów z Polski i zza granicy.

czytaj więcej →

Zjazd stowarzyszenia Przyjaciele Ziemi Ojczystej - Miasta Nowe Warpno

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-05-27 10:20:47

W niedzielę 19 maja w Nowym Warpnie spotkali się członkowie niemieckiego stowarzyszenia Przyjaciele Ziemi Ojczystej – Miasta Nowe Warpno (Heimatfreunde Stadt Neuwarp). Rokroczny zjazd odbył się w dzień Zielonych Świątków.

czytaj więcej →

Turniej Piłki Nożnej "Mini Mundial" 2013

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-05-22 12:04:24

Gmina Nowe Warpno zaprasza na rozgrywki eliminacyjne w turnieju piłki nożnej dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, które odbędą się w niedzielę 26 maja br. na boisku typu „Orlik” w Brzózkach. Zabawa rozpocznie się o godz. 9.50.

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna