Nowe Warpno wśród najlepszych

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-10-24 13:31:35

W Warszawie w dniach 9-10 października  2013 roku odbyło się XI Samorządowe Forum Kapitału i Finansów, które jest coroczną konferencją poświęconą finansom samorządów terytorialnych w Polsce. Jak co roku i tym razem w wydarzeniu uczestniczyli prezydentowie, burmistrzowie, wójtowie, miast i gmin, starostowie, skarbnicy, przedstawiciele rządu, instytucji finansowych oraz grono wybitnych  ekspertów. Wydarzenie honorowym patronatem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, a wśród prelegentów zaproszony był Stanisław Gawłowski Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa.

Na uroczystej Gali wręczono nagrody i dyplomy w rankingu Pisma  Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”, podsumowującym  zaangażowanie w budowę  infrastruktury technicznej w latach 2010-2012 w kategorii  małe miasto, w której Nowe Warpno zajęło II miejsce. W poprzedniej edycji konkursu gmina zajęła I miejsce.

czytaj więcej →

Tak brzmi Nowe Warpno - II Ogólnopolski Festiwal Chórów i Zespołów Wokalnych Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-10-09 14:43:25

W sobotę 5 października już po raz drugi mieliśmy przyjemność gościć wiele znakomitych zespołów, przybyłych do naszej małej ojczyzny na II Ogólnopolski Festiwal Chórów i Zespołów Wokalnych Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Do Nowego Warpna przybyło 9 grup z północno-zachodniej Polski biorących udział w konkursie oraz goście specjalni. 

czytaj więcej →

Program Współpracy Gminy Nowe Warpno z organizacjami pozarządowymi na 2014 rok

Krystian Lamparski DODANO: 2013-09-27 15:14:55

Burmistrz Nowego Warpna informuje o rozpoczęciu w dniu 27 września 2013 r. konsultacji projektu Programu Współpracy Gminy Nowe Warpno z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2014 rok.

czytaj więcej →

V Targi Ekonomii Społecznej w Nowym Warpnie

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-09-23 15:03:07

W piątek 20 września w Nowym Warpnie odbyły się V Targi Ekonomii Społecznej w ramach VII Ogólnopolskich Spotkań Ekonomii Społecznej. W Parku Miejskim swoje produkty i usługi prezentowało ponad 80 wystawców z całej Polski i Niemiec. 

czytaj więcej →

Gala rozdania nagród regat The Tall Ships Races 2013 - fotorelacja

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-09-23 10:44:56

Zapraszamy na krótką relację fotograficzną z gali rozdania nagród dla uczestników regat The Tall Ships Races 2013, która odbyła się 4 sierpnia 2013 r. w Teatrze Letnim w Szczecinie. Załogę jachtu tworzyła młodzież z Nowego Warpna, niektórzy pierwszy raz w życiu żeglowali, a jednak jacht "Nowe Warpno Sharki" zdobył II miejsce w swojej klasie oraz II miejsce w klasyfikacji generalnej. Oto kilka zdjęć z tego wydarzenia - zapraszamy! 

czytaj więcej →

Letni etap konkursu fotograficznego rozstrzygnięty!

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-09-19 12:39:43

Lato powoli się kończy a 1 września zakończyło się głosowanie w sms-owym plebiscycie konkursu "Nowe Warpno okiem obiektywu - Lato w Nowym Warpnie". Wybraliście najlepsze zdjęcie w letniej scenerii, i tak, spośród ponad 60 zdjęć konkursowych najwięcej głosów zdobyła fotografia przedstawiająca naszą wieżę widokową autorstwa p. Przemysława Budziaka ze Szczecina. Serdecznie gratulujemy! Dziękujemy Burmistrzowi Nowego Warpna Władysławowi Kiradze za ufundowanie hojnych nagród. Poniżej zwycięskie zdjęcie.

czytaj więcej →

Msza Święta koncelebrowana podczas obchodów 750-lecia Nowego Warpna, fotorelacja

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-09-18 10:55:42

W dalszym ciągu aktualizujemy naszą internetową kronikę upamiętniającą tegoroczne obchody 750-lecia Nowego Warpna. Tym razem przedstawiamy zdjęcia z celebracji Mszy Świętej odprawianej przez ks. abp Andrzeja Dzięgę.

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna