Zakończenie roku szkolnego 2012/2013 w Zespole Szkół w Nowym Warpnie

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-07-01 09:59:11

Kolejny rok szkolny już za nami! Nauczyciele i wychowankowie Zespołu Szkół w Nowym Warpnie idą na zasłużony odpoczynek po wytężonej pracy w roku szkolnym 2012/2013, który zakończył się w piątek 28 czerwca. Tego dnia, podczas uroczystego apelu, dyrektor Zespołu Szkół w Nowym Warpnie Stanisława Ryszewska powitała uczniów, rodziców i gości przybyłych na tę uroczystość. Nasza szkoła w trakcie minionego roku szkolnego zdobyła wiele certyfikatów i wyróżnień, o których również mogliśmy usłyszeć.

czytaj więcej →

Konkurs Komisji Rodziny i Polityki Społecznej Senatu RP - Zaproszenie

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-06-28 17:43:54

Konkurs „LIST DO OJCA”

Serdecznie zapraszam uczniów szkół podstawowych ze Szczecina i Powiatu Polickiego do udziału w drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu „LIST DO OJCA”.  Konkurs adresowany jest do uczniów klas piątych i szóstych szkół    podstawowych. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na ważną rolę ojca w rodzinie oraz propagowanie przykładów dobrego ojcostwa. 

czytaj więcej →

Lato w Nowym Warpnie

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-06-27 17:21:28

Lato w Nowym Warpnie

Burmistrz Nowego Warpna Władysław Kiraga serdecznie zaprasza na lato pełne atrakcji i niespodzianek.

Poniżej Kalendarz Imprez

czytaj więcej →

Uczniowie Zespołu Szkół w Nowym Warpnie na ogólnopolskich finałach Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi w dniach 22-23.06.2013

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-06-27 13:49:41

Od kilku lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w cyklicznej imprezie sportowej firmowanej przez znanego i utytułowanego polskiego olimpijczyka Mariana Woronina. W tym roku do ogólnopolskich finałów zakwalifikowało się aż ośmioro uczniów naszej szkoły. Po ciężkiej pracy w sezonie i w sumie 11 startach w Policach nasi reprezentanci pod opieką pani Ewy Księżnik dołączyli do kadry polickiej.

czytaj więcej →

Uroczyste odsłonięcie pomnika Hansa Hartiga

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-06-25 15:21:38

W sobotę 22 czerwca mieszkańcy Nowego Warpno jak i zaproszeni goście wspólnie zebrali się na placu przy ratuszu miejskim aby celebrować niezwykłe wydarzenie o wymiarze kulturalnym oraz społecznym.

W godzinach popołudniowych odbyło się uroczyste odsłonięcie pomnika Hansa Hartiga, znanego malarza pejzażysty i grafika, który Nowe Warpno uczynił swoją „małą ojczyzną”.

czytaj więcej →

Rekrutacja S/Y Nowe Warpno Sharki w The Tall Ship

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-06-14 14:41:46

 

Informacja dla osób, które zakwalifikowały sie do udziału w rejsie!

Do każdej osoby, która popłynie została wysłana informacja, o wynikach rekrutacji

I etap -uczestnicy przyjeżdzają do Nowego Warpna 29.06.2013r. ok godz. 14.00 we własnym zakresie !!!!

Ważne-

 zaświadczenie od lekarza, oryginał polisy wykupionej od nw i polisę ubezpieczeniowa na kraje UE ( turystyczną), prosze przesłać na sharki@nowewarpno.pl,

Oryginały proszę zabrać ze sobą do Nowego Warpna 29.06.2013 r.,

Z uczestnikami kolejnych etapów, będziemy kontaktować sie w terminie późniejszym

S/Y Nowe Warpno Sharki w The Tall Ship’s Races 2013
Jacht Nowe Warpno Sharki wyrusza na prestiżowe regaty The Tall Ship’s Races 2013 z załogą rekrutowaną przez Burmistrza Nowego Warpna spośród młodzieży w wieku 17-25 lat !!!
Młodzież weźmie udział w konkursie organizowanym przez Gminę i będzie musiała wykazać się wiedzą o Nowym Warpnie i okolicy.
Jeśli więc jesteś w wieku pomiędzy 17 a 25 lat i nie masz wakacyjnych planów dołącz do nas. Odpowiedz na pytania(które dostepne są tytaj, po kliknięciu)   i weź udział w losowaniu miejsc na pokładzie pięknego jachtu wyprawowego podczas tegorocznych The Tall Ship’s Races.

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna