10 LAT W UNII EUROPEJSKIEJ

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2014-05-19 15:27:15

Z okazji 10-lecia wstąpienia Polski do UE przedstawiamy nasz Ratusz Miejski, którego renowacja była współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WZ na lata 2007 -2013. Oto jak wiele się zmieniło...

czytaj więcej →

Eliminacje Mini Mundialu w Dobrej

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2014-05-19 13:58:53

W sobotę 17 maja br. oglądaliśmy piłkarskie zmagania młodych piłkarzy ze szkół z Nowego Warpna, Dobrej i Kołbaskowa, którzy wzięli udział w turnieju Mini Mundial. Uczniowie klas III-VI rywalizowali ze sobą w czterech grupach turniejowych w dwóch kategoriach wiekowych. Młodsi reprezentanci Zespołu Szkół w Nowym Warpnie zajęli miejsce 5, ich starsi koledzy miejsce 4.

czytaj więcej →

Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP w Kaliszu Pomorskim

Krystian Lamparski DODANO: 2014-05-19 13:24:20

W związku ze zwycięstwem jednostki OSP Nowe Warpno w ubiegłorocznych Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych OSP w Tanowie, jednostka została zakwalifikowana do udziału na zawodach wojewódzkich w Kaliszu Pomorskim. Serdecznie zapraszamy do kibicowania Naszej jednostce.

 

czytaj więcej →

Roztrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Nie toleruję przemocy w Rodzinie”

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2014-05-14 14:00:26

Dzisiejszego dnia laureatki konkursu plastycznego pt. „Nie toleruję przemocy w Rodzinie” zostały zaproszone do Ratusza na oficjalne wręczenie nagród. Nagrody wręczył Zastepca Burmistrza Mirosław Tokarski. W spotkaniu uczestniczyła organizatorka konkursu Anna Pawłowska. I miejsce zajeła Angelika Makowska, II Iga Andruszkiewicz i III Patrycja Krajewska.

Wszystkim biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i zachęcamy do uczestniczenia w innych konkursach.

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna