Dzień Dziecka 2019

Krystian Lamparski DODANO: 2019-05-31 13:56:02

W przededniu Dnia Dziecka dzieci z Przedszkola „Złota Rybka” i Szkoły Podstawowej  w Nowym Warpnie wzięły udział w przygotowanych atrakcjach.

Atrakcje były podzielone na różne części.

W tym dniu odbył się turniej  sportowy w ramach XI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich – XXV Sportowy Turniej Miast i Gmin. W turnieju uczestniczyli uczniowie szkoły podstawowej, po którym mieli poczęstunek z grilla.

Kolejną atrakcję przygotowali strażacy z OSP Nowe Warpno na terenie kortu tenisowego. Były zabawy, konkursy i pokazy oraz upominki. Uczestniczyły w tym wszystkie dzieci  z przedszkola i szkoły. 

W przygotowanie tego dnia zaangażowali się strażacy z OSP Nowe Warpno, nauczyciele i pracownicy ze szkoły i przedszkola oraz przedstawiciele Rady Rodziców ze szkoły podstawowej.

Wsparcia poprzez ufundowanie nagród, dyplomów i poczęstunku udzielili: Starostwo Powiatowe w Policach, Nadleśnictwo Trzebież, OSP Nowe Warpno, Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej oraz Urząd Gminy w Nowym Warpnie. 

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

 

A z okazji Dnia Dziecka wszystkim Dzieciom – i tym małym, i tym dużym, i tym bardzo dużym – życzymy wszystkiego co najlepsze, radości, spełnienia marzeń, uśmiechu na co dzień.

Niech dzieciństwo trwa i dobrze się ma!

Galeria zdjęć

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna