Realizacja programu "Granty Sołeckie" w Brzózkach

Krystian Lamparski DODANO: 2019-10-08 14:47:08
W ramach Konkursu "Granty Sołeckie” organizowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Sołectwo Brzózki otrzymało dofinansowanie na projekt AKTYWNE BRZÓZKI, w kwocie 10.000,00 zł.

Założeniem było wykonanie siłowni plenerowej oraz doposażenie placu zabaw dla dzieci w zabawkę. Mieszkańcy Brzózek wykonali prace związane z renowacją terenu rekreacyjno-sportowego, uprzątnęli ogródek jordanowski, zostały wyczyszczone i odmalowane urządzenia placu zabaw dla dzieci, wygrabiono teren. Zaangażowani strażacy z ochotniczej Straży Pożarnej wykonali prace przygotowawcze pod fundamenty do posadowienia urządzeń na siłownie. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały poczęstunek. Zakupiono urządzenia na siłownie zewnętrzną oraz samolot na plac zabaw. W dniu 27 września 2019 r. aby uwieńczyć wszystkie działania odbył się festyn, z ogniskiem. Serdecznie gratulujemy wnioskodawcom pomysłu oraz życzymy kolejnych udanych projektów.

 

Przypominamy również iż już od 14 października do 4 listopada 2019 r. kolejny nabór wniosków w ramach mikrodotacji oraz Regionalnych Inicjatyw Obywatelskich na rok 2020! Terminy realizacji inicjatyw od 1 lutego do 31 lipca 2020 roku!

http://karrsa.eu/program-spolecznik/

Galeria zdjęć

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna