VIII edycja największych Targów Pracy na Pomorzu Zachodnim

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-04-02 10:02:38

Największe Targi Pracy na Pomorzu Zachodnim - 50 wystawców, kilka tysięcy odwiedzających – kilkaset ofert pracy!

Szukacie pracy, stażu, praktyk? Zamierzacie zmienić dotychczasowe zajęcie? A może chcecie po prostu porozmawiać z przedstawicielami różnych firm, by móc lepiej zaplanować ścieżkę swojej kariery i rozwoju?” – Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego zaprasza do udziału w największych Targach Pracy na Pomorzu Zachodnim, które odbędą się już 11 kwietnia w hali przy ul. Narutowicza 17 w Szczecinie

Impreza co roku przyciąga kilkudziesięciu wystawców z konkretnymi ofertami pracy zarówno dla studentów, absolwentów jak i osób szukających odmiany w swoim życiu zawodowym.

Podczas Targów będzie można spotkać się z nie tylko z firmami reprezentującymi różne specjalności ale także służbami mundurowymi (np. wojsko, policja) zachęcającymi do wstąpienia w ich szeregi. W tegorocznej edycji Targów pojawią się firmy m.in. z branży handlowej (NETTO, Jeronimo Martins), czy produkcyjnej (Oticon, Cargotec). Swoją reprezentację będą miały także agencje pośrednictwa pracy (Randstad, LSJ Agencja Pracy, Unikadr), również z Niemiec.

Osoby zainteresowane autorozwojem i podniesieniem swoich kwalifikacji będą miały możliwość zapoznania się z bogatą ofertą szkoleń oferowanych przez różne instytucje,  lub wziąć udział w ciekawych warsztatach:

·         „Zasady pozyskiwania dotacji na uruchomienie własnej działalności gospodarczej” (Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie)

·         CV - Twoja przepustka na rozmowę kwalifikacyjną - Agnieszka Nastalczyk - Architekci Kariery Sp. z o. o. 

Wystawcy tegorocznej edycji Targów Pracy będą mieli do zaproponowania łącznie kilkaset ofert pracy, staży i praktyk zarówno dla poszukujących pierwszego doświadczenia zawodowego jak i wykwalifikowanych specjalistów.

Targi Pracy dofinansowane są ze środków Gminy Miasto Szczecin. Honorowy patronat nad imprezą objęli m.in. Minister Pracy i Polityki Społecznej oraz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

Więcej o imprezie na stronie www.targipracy.szczecin.ploraz www.facebook.com/TargiPracySzczecin

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna