Informacja KRUS o udostępnieniu materiałów dotyczących zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych oraz wiedzy na temat zagrożeń wypadkowych

Krystian Lamparski DODANO: 2020-03-24 11:14:29

logo krus

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie, informuje, iż w ramach prowadzonych działań prewencyjnych na rzecz społeczności wiejskiej udostępnia materiały dotyczące zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych oraz wiedzy na temat zagrożeń wypadkowych.

W najbliższym czasie, na stronie internetowej oraz oficjalnym koncie Facebook’a Kasy, zostaną zamieszczone zaproszenia i informacje zachęcające beneficjentów KRUS do poszerzenia wiadomości związanych z bezpieczeństwem podczas wykonywania pracy rolniczej.

Jednocześnie nadmieniamy, że dla najmłodszych mieszkańców wsi dostępny jest kurs e-learningowy pt. „Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy”, którego celem jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich. Program w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.

W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o możliwość rozpropagowania informacji o naszych przedsięwzięciach na Państwa portalu internetowym oraz zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej KRUS: www.krus.gov.pl. Ponadto, prosimy o przesłanie załączonego pisma do Sołectw z terenu Państwa Gminy.

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna