Informacja o wznowieniu działalności Przedszkola "Złota Rybka" w Nowym Warpnie

Krystian Lamparski DODANO: 2020-05-11 12:23:23
Przedszkole
Rodzice i opiekunowie przedszkolaków,
 

informujemy, że w tym tygodniu Pani Dyrektor Przedszkola „Złota Rybka” w Nowym Warpnie będzie zbierała dane od kiedy chcielibyście Państwo, aby wasze dzieci powróciły do naszej placówki. Jest to niezbędne dla celów organizacyjnych.

Obecnie w przedszkolu trwają prace aby spełnić wymagania reżimu sanitarnego określone w wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 30.04.2020 r. i przede wszystkich aby zapewnić maksymalnie wysokie bezpieczeństwo zdrowotne dla dzieci. Biorąc powyższe pod uwagę, uwzględniając istniejące na dzień dzisiejszy obostrzenia – możliwe byłoby zapewnienie opieki dla jednej grupy do 12 osób. Dlatego też w pierwszej kolejności przyjmowane byłyby dzieci, których rodzice lub opiekunowie oboje pracują. Każda sytuacja będzie analizowana indywidualnie. Planowany termin ograniczonego wznowienia działalności przedszkola to 25.05.2020 r.

Widzimy pełne zrozumienie w tej sprawie, za co bardzo dziękujemy. Bezpieczeństwo naszych dzieci, a w tych okolicznościach również nas wszystkich jest priorytetem.

 

Burmistrz Nowego Warpna
Jarosław Burba

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna