Pierwszy dzwonek w roku szkolnym 2020/2021

Kamila Harnatkiewicz DODANO: 2020-09-01 11:25:08

Dzisiaj zabrzmiał pierwszy dzwonek w roku szkolnym 2020/2021. Dzieci i młodzież Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Warpnie rozpoczęli zajęcia w trybie stacjonarnym. Szkoła Podstawowa i Przedszkole zostały tak przygotowane aby w optymalnym stopniu zapewnić warunki do nauki oraz opiekuńcze, w tym w zakresie przestrzegania reżimu sanitarnego.

W szkole w wakacje wyremontowano pomieszczenia klas I – III oraz sekretariatu i gospodarcze. Tak więc mamy odnowione wszystkie klasy na parterze i I piętrze szkoły.

Szkoła w tym roku wprowadza dodatkowo drugi język obcy – niemiecki, już od IV klasy, mimo że obowiązek wprowadzenia drugiego języka występuje od klasy VII. Zapewne przyczyni się to do łatwiejszego startu naszej młodzieży na etapie dalszej edukacji w szkołach średnich. Również ze względu na nasze położenie warto jest poznać język sąsiada.

Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego życzymy samych sukcesów. Rodziców i opiekunów dzieci prosimy o aktywny udział w życiu jednostek oświatowych. Wspólne działania pozwolą na stworzenie odpowiednich warunków i dobrej atmosfery.

 

Galeria zdjęć

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna