Informacja dotycząca samospisu internetowego w ramach prowadzonego Powszechnego Spisu Rolnego

Krystian Lamparski DODANO: 2020-09-23 12:50:33

W dniach od 1 września do 30 listopada 2020 r. na terenie całego kraju odbędzie się Powszechny Spis Rolny. Podstawową metodą realizacji spisu powszechnego będzie samospis internetowy - każdy rolnik będzie mógł dokonać spisu we własnym domu, na własnym urządzeniu mającym połączenie z internetem, za pośrednictwem interaktywnej aplikacji dostępnej na stronie internetowej https://spisrolny.gov.pl

Rolnicy nie posiadający w domu komputera lub telefonu z dostępem do internetu będą mieli do dyspozycji bezpłatne stanowisko komputerowe z łączem internetowym w lokalu gminnego biura spisowego.

Od 1 września 2020 roku ze stanowiska zlokalizowanego w siedzibie Urzędu Gminy w Nowym Warpnie, Pl. Zwycięstwa 1, będą mogły skorzystać osoby zainteresowane samospisem. Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiczną w kraju osoby, które chcą dokonać samospisu przy użyciu ww. stanowiska proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy pod nr telefonu 91 312 96 61 w celu ustalenia dogodnego terminu. Proszę o zabranie ze sobą maseczki lub przyłbicy oraz jednorazowych rękawiczek. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących spisu rolnego przypominam o możliwości kontaktu z infolinią spisową pod numerem 22 279 99 99, wew. 1 (koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora). Konsultanci infolinii pomogą w wypełnieniu formularza spisowego. Ponadto informuję, że udział w Powszechnym Spisie Rolnym jest obowiązkowy.

 

Gminny Komisarz Spisowy
Jarosław Burba – Burmistrz Nowego Warpna

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna