Rejestracja na szczepienie

Kamila Harnatkiewicz DODANO: 2021-04-01 09:09:08

Szanowni Państwo,

w związku z planowanym uruchomieniem rejestracji osób chętnych do szczepień przeciwko COVID-19, z grupy wiekowej   40+ (od rocznika 1981) informujemy zainteresowane osoby o możliwości zgłaszania się do rejestracji za pośrednictwem Urzędu Gminy w Nowym Warpnie.

Zgłoszeń należy dokonywać:

- pod nr telefonu - 91 31 29 660 w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 15.00,

lub

- e-mail: szczepienia@nowewarpno.pl Wpływ wiadomości będzie potwierdzony w ciągu trzech dni, w przypadku braku potwierdzenia prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Dane podlegające przekazaniu: imię i nazwisko, pesel, nr telefonu.

Informujemy, że pośrednictwo Urzędu Gminy Nowe Warpno w sprawie szczepień dotyczy tylko i wyłącznie mieszkańców gminy Nowe Warpno. Osoby będą weryfikowane, a w przypadku stwierdzenia braku zamieszkania na terenie gminy dane będą usuwane bez ich przekazania do punktu rejestracji szczepień.

Jednocześnie informujemy, że każdy może zarejestrować się do szczepienia również bezpośrednio w wybranym punkcie szczepień lub poprzez całodobową bezpłatną infolinię – numer 989.

Klauzula informacyjna RODO:
Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przychodnia Medycyny Rodzinnej NZOZ SOLUS, Przecław 58, 72-005 Przecław, tel. 91 3116359. Dane osobowe zbierane będą wyłącznie w celu przekazania ich do punktu rejestracji szczepień, po czym zostaną usunięte z nośników Urzędu Gminy w Nowym Warpnie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji. Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do treści danych oraz ich sprostowania; usunięcia danych, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa, lub w ramach sprawowania władzy publicznej; ograniczenia przetwarzania danych lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania; cofnięcia zgody, w przypadku, w którym przetwarzanie odbywa się na podstawie udzielonej zgody; wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna