Pomoc dla Ukrainy

Kamila Harnatkiewicz DODANO: 2022-02-26 16:17:27

Udostępniamy informację przekazaną od Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w  Nowym Warpnie.

Właśnie otrzymaliśmy informację, że prawdopodobnie już dziś, w Trzebieży zostanie ulokowane 80 osób- obywatele Ukrainy. W związku z tym, podjęliśmy decyzję, że nie będziemy zwlekać ze zbiórką.
Już jutro, od godziny 11:00 do 15:00 nasza Szkoła będzie otwarta dla wszystkich osób, które chciałyby przekazać dary dla uchodźców z Ukrainy.
W nasze działania włączyli się Strażacy Ochotnicy „Diabły z Nowego”- OSP Nowe Warpno.
Co zbieramy? Przede wszystkim artykuły higieniczne- kosmetyki do mycia, mydło, żele, płyny do kąpieli, szczotki do włosów, wkładki higieniczne, podpaski, pieluchy dla dzieci, chusteczki (suche i mokre), pasty do zębów, szczoteczki do mycia zębów, etc. Nowe lub niezniszczone, czyste ubrania- takie, których sami nie powstydzilibyśmy się ubrać. Przyda się też na pewno woda w zgrzewkach, kawa, herbata, etc. Na tę chwilę prosimy o dostarczenie tylko takich artykułów. Od poniedziałku- Nauczyciele będą pełnili dodatkowe, nieodpłatne dyżury w godzinach popołudniowych, aby każdy z Państwa miał możliwość wesprzeć Tę bardzo ważną zbiórkę. O każdych działaniach będziemy informować na bieżąco. 

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna