Czyste Powietrze

25. Finał WOŚP - Relacja

Marta Kanigowska DODANO: 2017-01-24 09:59:10

W dniach 13 – 14.01.2017 r. w Zespole Szkół w Nowym Warpnie odbywał się kiermasz rozmaitości z okazji 25 Finału WOŚP. Uczniowie oraz nauczyciele przynosili niepotrzebne, ale dobre rzeczy, które były sprzedawane, a uzyskane fundusze trafiły do puszek.

W niedzielę 15 stycznia  br. w Nowym Warpnie po raz kolejny zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. O godz. 15:00 nastąpiło oficjalne otwarcie 25. Finału w Zespole Szkół w Nowym Warpnie przy Placu Zwycięstwa 6. Tegoroczną akcję poprowadziła Pani Krystyna Czerwińska-Twarowska. Do pomocy mieli harcerzy, zuchów oraz wolontariuszy.

Podczas finału odbyły się licytacje. Wylicytować można było gadżety, które ufundował Powiat Policki: kalendarze, książki, parasolki, ręcznik, puzzle z logo powiatu polickiego, zegarek oraz wiele innych wspaniałych rzeczy. Wolontariusze zbierali pieniądze na terenie całej naszej Gminy. Wspólnie udało nam się zebrać około 3.600,00 złotych. Po napełnieniu puszki trafiały do sztabu, który miał swoją siedzibę w  ZS w Nowym Warpnie

Dziękujemy wszystkim którzy przyłączyli się do tegorocznej akcji.

 

Galeria zdjęć

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna