Glamping Podgrodzie

Aleksandra Kotuła
Tel. +48 695129556, +48 793129203. +48 91 4211596
https://www.facebook.com/Glamping-Podgrodzie-844351645647178/

Glamping to neologizm powstały ze sklejenia angielskich słów glam (ekskluzywne) i camping (biwak). Przestrzeń, luksus, widok za oknem. Jest to prawdopodobnie pierwszy glamping wokół Zalewu Szczecińskiego. Podgrodzie – to jeden z najpiękniejszych zakątków w Polsce.

Co wyróżnia Glamping Podgrodzie? Właściwie wszystko: niepowtarzalny klimat obiektów, gdzie w komfortowych warunkach możemy współodczuwać otaczającą przyrodę wszystkimi zmysłami, czujemy się jakby jej cząstką. Decybele, które docierają do Gości to odgłosy Przyrody. Najgłośniejszy bywa tutaj wiatr i szum fal, a cisza w nocy potrafi być niemal absolutna - rozdzierana czasami szczekaniem lisów, jenotów lub budzącego się wodnego ptaka.

Co nas odróżnia? - Rodzinna atmosfera, artystyczny nieład, wyśmienite jedzenie, czyste powietrze i jętki - leniwie kołyszące się bez liku nad puszczą a wszystko jakby w powolnym skupieniu - w klimacie SLOW.

Istniejąca infrastruktura, warunki naturalne Podgrodzia, położenie geograficzne / przez system kanałów, miejscowość połączona jest z całą Europą / a zwłaszcza bliskość Berlina, Szczecina i przez morze Szwecji, predestynują Nowe Warpno - Podgrodzie do wyjątkowych w tej części Europy.

Oferujemy niezapomniane noclegi w klimatycznych obiektach:

  • JURTA MONGOLSKA – 2-4os, z prywatną łazienką.
  • NAMIOT SFERYCZNY – 2-4 os. z prywatną łazienką.
  • Tipi indiańskie – 4 os. ze wspólną łazienką
  • APARTAMENT Z WIDOKIEM NA JEZIORO – dwupokojowy z łazienką i aneksem kuchennym – 4 os
  • stanowiska dla camperów.
  • pole biwakowe.
15.07 - poniedziałek

Brak wydarzeń w dniu dzisiejszym

Pomorze Zachodnie