Informujemy, że już w tą sobotę 9 sierpnia o godzinie 20:00 Gminna Biblioteka Publiczna w Nowym Warpnie rozpoczyna realizację projektu finansowanego w ramach Kulturalnego Orlenu, który jest organizowany przez Orlen S.A. i Fundację ORLEN im. Ignacego Łukasiewicza. Pierwszy seans letniego kina przewidziany jest na plaży w Nowym Warpnie.
Prosimy zabrać ze sobą koce, leżaki i dobry humor, bo wieczory pod gwiazdami zapowiadają się magicznie. Na początek, specjalnie dla uczestników organizator wybrał fantastyczny film!