Agroturystyka u Jasia i Stasia

Krystian Lamparski DODANO: 2017-06-27 14:12:49

Agroturystyka "U Jasia i Stasia"

Brzózki 36
72-022 Nowe Warpno
tel. 691 850 950
http://www.nocleginaurlop.pl/noclegi-brzozki36-pokojegoscinne-ujasiaistasia-9191#prettyPhoto

 

Brzózki są znajdują się nad Zalewem Szczecińskim w Puszczy Wkrzańskiej.Lasy są rajem dla grzybiarzy, okolica umożliwia aktywny wypoczynek dla tych, którzy lubią jeździć rowerem, chodzić pieszo lub łowić ryby. Brzózki są enklawą ciszy i spokoju oraz dogodnym miejscem do spędzania czasu w weekendy, ponieważ jest oddalona 20km od Polic i tylko 40 km od Szczecina.

Rowerem lub samochodem można zwiedzić Jezioro Świdwie (wchodzące w skład rezerwatu przyrody Świdwie) oraz wybrać się na ryby nad Jezioro Piaski i Myślibórz Wielki. W okolicy, po stronie niemieckiej znajduje się ZOO w Ueckermünde, skansen archeologiczny Ukranenland w Torgelow (wczesnośredniowieczna osada słowiańska i późnośredniowieczny kompleks budowlany Castrum Turglowe).

Zaledwie 11 km za Brzózkami, nad Zalewem Szczecińskim leży Nowe Warpno. Odnowiona promenada z wieżą widokową, strzeżona plaża miejska, zabytkowy ratusz kościół zachęcają do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca. Ponadto trzy razy w ciągu dnia istnieje możliwość przeprawy kutrem wycieczkowym do Altwarp. Warto zabrać rower i wrócić do Brzózek przez Reith.

 

Na terenie gospodarstwa jest wydzielone miejsce na grill i ognisko. Istnieje możliwość indywidualnego transportu na życzenie klienta. Możliwość korzystania z wypoczynku dla osób niepełnosprawnych (wszystkie pokoje noclegowe oraz pokój gościnny i kuchnia oraz łazienka znajdują się na parterze.

Możliwość przyjechania z dzieckiem na wózku.

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa.

Pokoje:

  • dwuosobowe
  • trzyosobowe
  • czteroosobowy (z piętrowym łóżkiem)

 

Oferta specjalna!

Przyjmujemy brygady budowlane z wyżywieniem lub bez (prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny).

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna