Firma UE4ALL serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenia

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-04-23 17:22:03

Firma UE4ALL serdecznie zaprasza zatrudnionych w branży turystycznej (w tym m.in. sekcja I oraz H wg PKD) w firmach posiadających jednostkę organizacyjną w powiatach m. Świnoujście, kamieński, gryficki, policki, goleniowski, łobeski i m. Szczecin do bezpłatnego udziału szkoleniach w ramach w projektu „Dane osobowe w podróży - bezpieczny wypoczynek” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenia dotyczą szeroko pojętej tematyki ochrony danych osobowych oraz są prowadzone przez prawników (przepisy w zakresie ochrony danych osobowych), specjalistów ds. wdrażania GIODO (warsztaty tworzenia polityki ochrony danych osobowych) oraz informatyków (warsztaty informatyczne, zabezpieczanie danych na komputerach). Projekt skierowany jest do mikro i małych przedsiębiorstw , w tym osób samozatrudnionych (prowadzących własną firmę)  oraz pracowników. Projekt jest dla uczestników i przedsiębiorstw całkowicie bezpłatny. W ramach projektu zapewnione zostaną atrakcyjne materiały szkoleniowe, catering, nocleg, Spa i w razie potrzeby zwrot kosztów dojazdu. Wszystko za darmo!  Efektem szkolenia jest wypracowana POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA firmy oraz CERTYFIKAT OCHRONY DANYCH. Najbliższe szkolenia ruszają 26 kwietnia w Międzyzdrojach. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!

czytaj więcej →

Zapraszamy na Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Tak Brzmi Nowe Warpno

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-04-21 22:22:06

Już po  raz kolejny Burmistrz Nowego Warpna Władysław Kiraga wraz ze Stowarzyszeniem Razem  Nowe Warpno i Dyrektorem artystycznym Iwoną Wiśniewską-Salomon   zapraszają na Międzynarodowy Festiwal Muzyczny " Tak Brzmi Nowe Warpno". Koncerty odbędą się w dniach 5 maja godz. 16.00  Koncert   " Młodzi Wirtuozi", 11 maj godz. 16.00 Koncert " Co w górniczej piersi gra..", 19 maj godz. 16.00 Koncert  " Magnificat  anima mea Dominum ( Wielbi dusza moja Pana),  i 26 maj godz.16.00 Koncert " Muzyka płynąca nad wodami", w Kościele Parafialnym w Nowym Warpnie.

czytaj więcej →

Polsko-Niemiecki Festyn Rodzinny

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-04-19 13:19:14

 Burmistrz Nowego Warpna Władysław Kiraga wraz z organizatorami zapraszają 1 maja2013  na Polsko-Niemiecki  Festyn graniczny, który w tym roku odbędzie się w Rieth. Rozpoczęcie uroczystości zaplanowano na godzinę 11.00.

czytaj więcej →

Wycieczka do Drezna uczniów z Zespołu Szkół w Nowym Warpnie

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-04-17 12:48:15

Dnia 26 marca 2013 roku 16 uczniów naszej szkoły wyjechało wraz z opiekunami na jedniodniową wycieczkę do Drezna. Wyjazd rozpoczął się już o godzinie 5. Grupa przybyła do Drezna o 10 50 i z wielkim zapałem przystąpiła do zwiedzania miasta.

czytaj więcej →

Wściekliźnie stop

Krystian Lamparski DODANO: 2013-04-11 09:06:25

Zachodniopomorski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zwraca się z apelem do mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, by podczas akcji szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie stosowali się do kilku zasad.

czytaj więcej →

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko w Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania "Dobre Gminy"

Mirosław Tokarski DODANO: 2013-04-03 14:39:30

OGŁOSZENIE
z dnia 26 marca 2013 roku
o naborze na wolne stanowisko
w Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania „Dobre Gminy”
z siedzibą w Dobrej, ul. Graniczna 24A

Na podstawie Uchwały Nr 3/09 Zarządu Stowarzyszenia LGD „Dobre Gminy” z dnia 27.01.2009 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu Zatrudniania Pracowników Stowarzyszenia LGD „Dobre Gminy”

Prezes Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dobre Gminy”
z siedzibą w Dobrej
ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy
SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW
w LGD Dobre Gminy

czytaj więcej →

Ogłoszenie Dyrektora Zakładu Gospodarki Komunalnej w Nowym Warpnie

Mirosław Tokarski DODANO: 2013-04-03 14:25:27

Informuję mieszkańców Gminy Nowe Warpno, że dnia 16.04.2013r. upływa termin złożenia deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
Deklaracje można pobrać na stronach internetowych:

www.bip.nowewarpno.pl
www.bip.zgk.nowewarpno.pl

oraz w siedzibie Zakładu Gospodarki Komunalnej w Nowym Warpnie, ul. Kościuszki 47a.

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna