Współpraca z TUI

Dnia 30 września 2020 r. Gmina Nowe Warpno zawarła „Porozumienie o Współpracy” z przedstawicielami koncernu turystycznego TUI. TUI to największy operator turystyczny na świecie.

Panująca pandemia koronawirusa spowodowała potrzebę znalezienia nowych miejsc wypoczynku dla turystów z Europy Zachodniej w Polsce. Do tej pory goście z Danii, Szwecji, Francji, Niemiec czy krajów Beneluksu, tłumnie przyjeżdżali do hoteli i prywatnych kwater zlokalizowanych między Świnoujściem, a Kołobrzegiem.

Aktualny trend to szukanie mniej oczywistych miejsc, które jednocześnie są atrakcyjne turystycznie. Miejsc, gdzie odchodzi się od masowych pobytów w hotelach, tak niebezpiecznych w dobie panującego wirusa Covid19, na rzecz prywatnych kwater lub mniejszych pensjonatów.

Nowe Warpno bardzo dobrze wpisuje się w ten trend i zapowiadana promocja Nowego Warpna w materiałach informacyjnych TUI będzie sprzyjać napływowi turystów z Europy Zachodniej do naszego miasta.  

Osoby, które są zainteresowane współpracą z TUI przy wynajmie swych obiektów turystycznych, mogą zgłaszać się do Przedstawiciela Regionalnego TUI, pani Barbary Konopki pod nr telefonu 510 247 906.

18.06 - wtorek

Brak wydarzeń w dniu dzisiejszym

Pomorze Zachodnie