VIII edycja największych Targów Pracy na Pomorzu Zachodnim

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-04-02 10:02:38

Największe Targi Pracy na Pomorzu Zachodnim - 50 wystawców, kilka tysięcy odwiedzających – kilkaset ofert pracy!

Szukacie pracy, stażu, praktyk? Zamierzacie zmienić dotychczasowe zajęcie? A może chcecie po prostu porozmawiać z przedstawicielami różnych firm, by móc lepiej zaplanować ścieżkę swojej kariery i rozwoju?” – Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego zaprasza do udziału w największych Targach Pracy na Pomorzu Zachodnim, które odbędą się już 11 kwietnia w hali przy ul. Narutowicza 17 w Szczecinie

czytaj więcej →

Reprezentacja naszej szkoły zajeła II miejsce w Turnieju o Puchar Dyrektora PSP w Bezrzeczu

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-03-14 12:58:10

I Turniej Zręcznościowy o Puchar Dyrektora PSP W Bezrzeczu został rozegrany 13 marca br. Uczniowie godnie  reprezentując Gminę Nowe Warpno w rywalizacjach sprawnościowych wywalczyli II miejsce. Drużyna klas IV-VI spisała sie na medal.

Konkus, który był dobrą zabawą zintegrował uczniów szkół z Nowego Warpna, Mierzyna, Dołuj i gospodarzy Bezrzecze.

Zdjęcia:www.nowewarpno.pl/galeria/pokaz/64

czytaj więcej →

Misterium Męki Pańskiej

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-03-08 08:27:55

Burmistrz Nowego Warpna Władysław Kiraga wraz z organizatorami serdecznie zaprasza mieszkańców na "Misteruim Męki Pańskiej", które odbędzie się 24 marca br. o godz. 18.00 w Jasienicy, na placu przy kościele pw. Piotra i Pawła.

czytaj więcej →

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadań w 2013 r. z zakresu działalności pożytku publicznego i wolontariatu

Krystian Lamparski DODANO: 2013-03-07 12:39:55

Burmistrz Nowego Warpna ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań w 2013 r. z zakresu działalności pożytku  publicznego i wolontariatu na podstawie ustawy z dnia z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2010 r. Nr 234 z późn.zm.)

czytaj więcej →

Wypadek drogowy w Warnołęce

Mirosław Tokarski DODANO: 2013-03-05 17:35:50

W dniu 05.03.2013 r. na drodze wojewódzkiej nr 114 w Warnołęce doszło do wypadku. Na łuku drogi wywrócił się samochód ciężarowy ma-ki Scania, który przewoził drewno ze zrębu w Puszczy Wkrzańskiej.
Na szczęście w wyniku wywrotki samochodu nikt nie ucierpiał.
Na miejsce wypadku przybyły jednostki OSP z Nowego Warpna i Brzózek, które zabezpieczyły miejsce wypadku oraz usunęły plamy z ropy, jaka wyciekła ze zbiornika samochodu. 

czytaj więcej →

Nowowarpieńskie Kaziuki

Mirosław Tokarski DODANO: 2013-03-05 17:04:13

4 marca, w dzień świętego Kazimierza, w świetlicy sołeckiej w Brzózkach odbyły się I Nowowarpieńskie Kaziuki.
Do świetlicy licznie przybyli mieszkańcy z całej gminy, aby wspólnie zobaczyć inscenizację, jaką przygotował amatorski teatrzyk „Leszczyki” z nowowarpieńskiego Ogniska Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.
Teatrzyk „Leszczyki” od czterech lat otwierał szczecińskie obchody „Kaziuków”, gdzie zawsze był entuzjastycznie przyjmowany. Podczas licznych występów zdobył liczne nagrody. Na zaproszenie Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego gościł w Pałacu Prezydenckim, a ambasador Litwy w Polsce w dowód uznania zaprosił zespół do Wilna, gdzie mogli na własne oczy zobaczyć miasto, o którym opowiadają w swoich przedstawieniach.

czytaj więcej →

Seniorzy w akcji- szósta edycja konkursu

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-02-28 14:16:14

Seniorzy znowu w akcji!
 
Jesteś osobą 60+? Masz pomysł na projekt społeczny i  chęć do działania? Masz pasję i doświadczenie, którymi chcesz się  podzielić?
 Masz 18-35 lat i razem z osobą 60+ chcesz rozkręcić  międzypokoleniową akcję?

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”  i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności ogłaszają ogólnopolski konkurs dotacyjny „Seniorzy w akcji”. Konkurs skierowany jest do osób 60+ i do par międzypokoleniowych, które chcą zrealizować projekt społeczny w oparciu o osobiste pasje. Chcemy wesprzeć inicjatywy, w których aktywnie uczestniczą osoby starsze. Mile widziane są projekty wspierające aktywność starszych mężczyzn.

więcej informacji na stronie: http://www.seniorzywakcji.pl/?a=446

 

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna