Krystian Lamparski DODANO: 2019-01-17 13:26:33

Drodzy Mieszkańcy,

 

Tragiczna śmierć Prezydenta Gdańska śp. Pawła Adamowicza napełniła większość z nas wielkim smutkiem. W dzisiejszym świecie za dużo jest agresji, nienawiści, podejmowania działań przeciwko innym, wzajemnego obrażania się.

Szanowni Państwo, w dniu 19.01.2019 r. (sobota) o godz. 12:00 spotkajmy się przy Obelisku św. Jana Pawła II w Nowym Warpnie, aby oddać cześć pamięci zmarłemu, ale również wyrazić swój sprzeciw wobec wszelkiemu złu wyrządzanemu innym.

 

Burmistrz Nowego Warpna
Jarosław Burba

czytaj więcej →

Gospodynie w Brzózkach zrzeszyły się

Krystian Lamparski DODANO: 2019-01-15 18:32:45
Jedna dobra gospodyni to skarb, a całe koło gospodyń – to istne bogactwo. Tym się może poszczycić nasza wieś Brzózki. Panie spotykały się już od długiego czasu. Natomiast dzięki ustawie z dnia 09 listopada 2018 roku o kołach gospodyń wiejskich, mogły się zarejestrować i uzyskać osobowość prawną.

Są dobrowolną społeczną organizacją mieszkańców wsi, aktywnie działającą na rzecz środowisk wiejskich. Zrzeszenie się daje wiele nowych możliwości, w tym możliwość pozyskiwania środków.

W dniu 12.01.2019 r. został wybrany zarząd: Pani Katarzyna Hryszkiewicz – przewodnicząca, Pani Janina Andrzejewska – zastępca przewodniczącej, Pani Joanna Żurowska – członek.

Całemu Kołu składamy serdeczne gratulacje i życzymy samych sukcesów w realizacji zamierzeń. Jesteśmy otwarci na wspólne inicjatywy i współpracę.

czytaj więcej →

Dziękujemy!

Krystian Lamparski DODANO: 2019-01-15 17:25:30

Bardzo duże podziękowania wszystkim zaangażowanym w organizację 27 finału WOŚP w Nowym Warpnie, w tym Wolontariuszom z Jasienicy z którymi wspólnie kwestowaliśmy i zbieraliśmy pieniądze.

Największe podziękowania dla Wszystkich, którzy wzięli udział w wydarzeniu i udzielili wsparcia. Każdy grosz się liczy. Zebraliśmy kwotę 2 530,91 zł.

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE

 

Burmistrz Nowego Warpna
Jarosław Burba

czytaj więcej →

Z wyrazami Współczucia

Krystian Lamparski DODANO: 2019-01-14 19:46:56

Gmina Nowe Warpno łączy się ze Wszystkimi w bólu po tragicznej śmierci członka Rodziny Samorządowej - Pana Prezydenta Gdańska śp. Pawła Adamowicza. Składamy kondolencje rodzinie i współpracownikom. 

 

Burmistrz Nowego Warpna
Jarosław Burba

czytaj więcej →

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Krystian Lamparski DODANO: 2019-01-10 12:49:34

W Nowym Warpnie gramy w niedzielę 13.01.2019 r. od godz. 12.00. O godz. 14.30 w świetlicy przy ul. Kościuszki 3 (parter pod biblioteką) odbędzie się licytacja. Nie ważne co wylicytujemy, lecz jaki jest cel przeznaczenia zebranych środków. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE

czytaj więcej →

Mamy w Nowym Warpnie Klub Żeglarsko Motorowodny

Krystian Lamparski DODANO: 2019-01-10 12:39:17

Informujemy, że grupa miłośników turystyki wodnej w dniu 05.01.2019 r. zawiązała stowarzyszenie - „Klub Żeglarsko-Motorowodny Nowe Warpno”. Serdecznie gratulujemy inicjatywy.

Już samo położenie naszej gminy przy akwenach wodnych powoduje, że turystka wodna jest jednym z głównych walorów regionu. A kiedy do tego są osoby, które działają na rzecz propagowania i rozwoju tej branży to jest to również wspaniała promocja gminy. I za to bardzo dziękujemy.

Takie działanie to również możliwość zachęcenia innych do aktywnego wypoczynku, poznania nowych form spędzenia czasu, a często również ujawnienia nowych zainteresowań, które mogą stać się pasją.

Deklarujemy współpracę i życzymy samych sukcesów w przyszłej działalności.

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna