Miłe spotkanie Absolwentów Zespołu Szkół z Burmistrzem

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2014-07-11 14:05:08

Burmistrz Nowego Warpna Władysław Kiraga  w dniu 10 lipca zaprosił absolwentów nowowarpieńskiego Gimnazjum, którzy nowy rok szkolny rozpoczną w murach szkół średnich.  W miłej atmosferze Burmistrz życzył młodzieży udanych wakacji i nabrania sił na nowy rok szkolny oraz samych sukcesów. Burmistrz ufundował 22 zestawy dla wszystkich uczniów, a w nim plecak albo torbę, bluzę polarową oraz długopisy, opatrzone w logo Nowego Warpna, naszej małej Ojczyzny. Młodzież w ramach podziękowania wręczyła Burmistrzowi piękny letni bukiet kwiatów.

czytaj więcej →

Polsko-Niemieckie Zawody Przez Przeszkody w Torgelow

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2014-07-03 20:37:03

W dniach 27-28 Czerwca 2014r. odbyły się polsko- niemieckie zawody w skokach przez przeszkody  w Torgelow wspierane przez Euroregion Pomerania. Organizatorami imprezy byli Państwo Hannelore oraz Eckhard Kaeding. Łącznie rozegrano 18 konkursów. Polskę reprezentowały trzy amazonki: Natalia Czernik, Julia Kruszyniewicz i Juliana Jakubiec ze stajni sportowej Myślibórz Wielki jako mieszkanka gminy Nowe Warpno.

czytaj więcej →

Festyn Survivalowy w Brzózkach

Marta Kanigowska DODANO: 2014-07-03 11:26:06

W przedostatni dzień czerwca rodziny z dziećmi oraz młodzież bawiła się w Brzózkach gdzie zorganizowano Festyn Survivalowy – piknik rodzinny wypełniony ‘po brzegi’ atrakcjami. W bogatym programie atrakcji przygotowanym przez Sołtysa Annę Znyk, Radę Sołecką Brzózek oraz przez druhów i druhny Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP Poczta Harcerska w Szczecinie znalazły się paintball, strzelanie z łuku i wiatrówki i wiele innych.

czytaj więcej →

Wizyta młodych piłkarzy z Ukrainy

Marta Kanigowska DODANO: 2014-07-02 09:23:37

W czwartek 26 czerwca br. odwiedziła nas spora grupa młodych piłkarzy z ukraińskich młodzieżowych klubów piłki nożnej Karpaty Lwów i FC Podilla z Gródka. Na boisku sportowym w Brzózkach przyjęli ich gospodarze, wychowankowie Akademii Nowe Warpno.

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna