Nowe Warpno w wirtualnej rzeczywistości - warsztaty modelowania w 3D

Marta Kanigowska DODANO: 2015-01-14 11:13:07

W październiku 2014 roku w dniach 8, 9 w Zespole Szkół w Nowym Warpnie, dzięki współpracy młodych architektów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie z Gminą Nowe Warpno, odbyły się warsztaty z komputerowego modelowania w 3D.

czytaj więcej →

Konkurs plastyczny pt. „Udane ferie, to bezpieczne ferie” w ramach akcji „Bezpieczne Ferie” 2015

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2015-01-08 10:05:40

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Policach serdecznie zaprasza wszystkie dzieci z klas I-III ze szkół podstawowych, do udziału w konkursie plastycznym, propagującym bezpieczne zachowania w trakcie ferii zimowych oraz promującym  aktywność fizyczną i zasady racjonalnego odżywiania. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

Do pobrania:

Karta zgłoszenia

Zgoda rodziców

Regulamin

czytaj więcej →

Jasełka w Przedszkolu "Złota Rybka"

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2015-01-08 09:42:16

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia,  Dzieci z  Przedszkola „Złota Rybka” w Nowym Warpnie, zaprosiły  gości na spotkanie wigilijne, które odbyło się 17 grudnia br., Przed tradycyjnym łamaniem się opłatkiem zaproszeni goście mogli wysłuchać i obejrzeć Jasełka, w których wystąpiły dzieci.

To już kolejny raz kiedy podziwialiśmy występy uzdolnionych dzieci.

czytaj więcej →

IV Świąteczny Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Nowego Warpna

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2015-01-08 09:29:14

15 grudnia 2014 roku odbył się IV Świąteczny Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Nowego Warpna. Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn: Komenda Powiatowej Policji w Policach, Państwowa Straż Pożarna w Policach, Izba Celna Szczecin, Ochotnicza Straż Pożarna Nowe Warpno, Akademia Piłkarska Nowe Warpno, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Trzebieży, drużyna wychowawców z M.O.W. Trzebież oraz goście specjalni - B&B Portowcy Stars, czyli drużyna złożona z byłych piłkarzy Pogoni Szczecin (m.in. Dariusz Adamczuk, Grzegorz Matlak, Artur Bugaj).

autot tekstu/zdjęć: Marcin Różański

.

czytaj więcej →

Spotkanie Wigilijne

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2014-12-31 11:35:10

 Tradycyjnie w dniu 19 grudnia br. w świetlicy sołeckiej w Warnołęce zebrali się emeryci i renciści zaproszeni przez burmistrza Władysława Kiraga  na spotkaniu wigilijnym. Uroczystą kolację rozpoczął proboszcz Parafii Wniebowzięcia NMP w Nowym Warpnie ks. Stanisław Drewicz, życząc zebranym spokojnych i rodzinnych świąt, następnie burmistrz, wspominając ubiegłe lata, życzył mieszkańcom wesołych, pełnych miłości świąt. Doktor Krystyna  Czerwińka-Twarowska i Jolanta Gotfryd wraz z harcerzami z XXVIII Szczepu Ognia przekazali Światełko Betlejemskie z życzeniami. Uroczystą kolację uświetnił występ dzieci z TPD, który przygotowała Pani Joanna Łosin i Teresa Konicka . Przepiękne głosy  Justyny  Grzeszczuk i Aleksandry Urbanowicz  oraz Pauliny i Damiana Szczepańskich, Maćka i Mateusza Krajewskich, Mateusza Milewskiego oraz Anastazji i Fabiana Król zachęciły zebranych do wspólnego kolędowania i dzielenia się opłatkiem.  Spotkanie przebiegło w miłej i podniosłej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia, po czym zebrani udali sie do Koscioła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Nowym Warpnie.

 

czytaj więcej →

Informacja

Krystian Lamparski DODANO: 2014-12-30 11:39:52

Uprzejmie informujemy, że od dnia 30.12.2014 r. czynne będzie lodowisko w Nowym Warpnie. Obiekt jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 - 20.00 oraz w sobotę i niedzielę w godz. 11.00 - 20.00. Wstęp i wypożyczenie łyżew bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

 

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna