31. Finał WOŚP

Już za nami wyjątkowe wydarzenie 31 Finał WOŚP, który rozpoczął się 29.01.2023 r. w Nowym Warpnie o godz. 9:30, kiedy to 6 śmiałków pod kierownictwem Artura Echausta wystartowało w biegu na trasie Nowe Warpno-Trzebież Plaża.

Zdjęcie: 31. Finał WOŚP

Jak przystało na 31 Finał WOŚP trasa liczyła 31km. Start nastąpił przy Ratuszu i był poprzedzony pierwszym w tym dniu „Światełkiem do Nieba. Po trasie biegu, w Brzózkach mieszkańcy z Sołtysem Tomaszem Andrzejewskim na czele przygotowali punkt regeneracyjny.

O godz. 13:00 rozpoczęła się część główna pod Ratuszem w Nowym Warpnie. Na małym kiermaszu za wrzucone pieniądze do puszek można było posmakować ciasta, zupę gulaszową, ciepłe napoje, kiełbaski z grila, czy też nabyć drobne upominki. Start licytacji odbył się o 14:15, która była prowadzona przez Sołtysa Brzózek Pana Tomasza Andrzejewskiego dostarczając wiele emocji i wrażeń, jak zwykle w fantastycznej atmosferze.

Dzięki hojności uczestników kwota jaką zebrał sztab w ramach wszystkich tegorocznych inicjatyw związanych z 31 Finałem WOŚP to - 16,130,56 zł. Jest to nowy rekord w naszej gminie.

Wielkie podziękowania dla organizatorów, wolontariuszy, osób wspierających i przede wszystkim darczyńcom, którzy zasilili konto WOŚP. Po raz kolejny udowodniono jak dużo jest ludzi dobrej woli, którzy chętnie uczestniczyli w tym wyjątkowym dniu  i zagrali najpiękniej !!! DZIĘKUJEMY- zapraszamy za rok.

W załączeniu link do sztabu #6933 WOŚP oraz galeria foto

22.03 - środa

Brak wydarzeń w dniu dzisiejszym