Konsultacje społeczne SOM

Konsultacje społeczne SOM

Zdjęcie: Konsultacje społeczne SOM

Stowarzyszenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego informuję, że od 19 czerwca rozpoczną się konsultacje społeczne dla mieszkańców SOM. Więcej informacji o terminach i miejscach spotkań załączone poniżej.

Miej realny wpływ na komfort życia w swojej miejscowości – zapraszamy na konsultacje społeczne dotyczące poprawy transportu w Szczecińskim Obszarze Metropolitalnym.

Już od 19 czerwca rozpoczyna się drugi etap konsultacji społecznych dla mieszkańców SOM dotyczący Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej (SUMP) dla SOM.

Ten strategiczny dokument to długoterminowa wizja i konkretne cele w zakresie poprawy transportu w Szczecińskim Obszarze Metropolitalnym. Jego głównym celem jest równoważenie potrzeb różnych rodzajów transportu i użytkowników, takich jak samochody, autobusy, rowery i piesi.

Plan ten tworzony jest przede wszystkim z nastawieniem na ludzi i ich potrzeby, to tworzenie transportu przyszłości mieszkańców regionu. Dlatego tak ważny jest ich głos i udział w konsultacjach społecznych, które są istotnym elementem prac!

Najbliższe konsultacje dla mieszkańców SOM w ramach drugiego etapu prac odbędą się od 19 do 30 czerwca w Szczecinie, Gryfinie, Goleniowie, Policach, Świnoujściu oraz Stargardzie.

  • 19 czerwca – Świnoujście (godz. 17:00 – 20:00) - Sala w Galerii ART – MDK Świnoujście, ul. Wojska Polskiego 1/1,
  • 21 czerwca – Goleniów (godz. 17:00 – 20:00) - Sala konferencyjna Urzędu MiG Goleniów,
  • 26 czerwca – Police (godz. 17:00 – 20:00) - Sala Sesyjna Urzędu Gminy w Policach przy ul. Stefana Batorego 3,
  • 26 czerwca – Stargard (godz. 17:00 – 20:00) - Sala 111 w Urzędzie Miejskim przy ul. Hetmana Stefana Czarnieckiego 17,
  • 27 czerwca – Szczecin (godz. 17:00 – 20:00) - Sala konferencyjna w obiekcie Floating Arena przy ul. Wąskiej 16 w Szczecinie,
  • 30 czerwca – Gryfino (godz. 17:00 – 20:00) - Budynek Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie pok. nr 25 (I piętro).

Zachęcamy i serdecznie zapraszamy mieszkańców Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego do udziału w konsultacjach społecznych. Twój głos jest dla nas ważny!

Szczegółowe informacje o terminach i miejscach spotkań dostępne są na stronie: http://som.szczecin.pl/sump/

18.06 - wtorek

Brak wydarzeń w dniu dzisiejszym

Pomorze Zachodnie